Jesteś tutaj

Strona główna

Zakupy przed rozpoczęciem szkoły - to nie tylko zeszyty, książki i kredki

Rozpoczynający się wkrótce rok szkolny, jest stresujący w podobny sposób dla maluchów tak i dla ich rodziny. Pewnie jesteś zafrapowana jak Twoja latorośl da sobie radę w szkole, czy pozna fajnych kompanów, i czy da radę z materiałem. Niezależnie od zakupów szkolnych, notatników, podręczników i długopisów, warto także pomyśleć nad odzieniem szkolnym na każdy dzień, ale również tym odświętnym na inaugurację roku szkolnego. Co zatem jest ci zalecane, by przyzwoicie wyglądać na tym wydarzeniu?

Zwykle w takich przykładach sprawdza się klasyka. Z mody nie odchodzą rzeczy w szarościach i granacie. Sprawdzi się tu np. biała lniana koszula damska. Jeśli dobierzesz do niej dostosowany dół - ciemniejsze klasyczne spodnie – na przykład granatowe lniane spodnie damskie, wystarczy wybrać właściwe dodatki, by przedstawiać się olśniewająco. Taki zestaw dobrze wygląda za każdym razem, jest rozwiązaniem nadzwyczaj bezpiecznym. Jeśli za to jesteś miłośniczką sukien – bez dwóch zdań wypatrzysz z palety producentów coś adekwatnego. Zobacz tutaj

Dobre polskie marki odzieżowe oferują rozległy asortyment sukienek wizytowych, pasujących na tę okazję. Tu także dobre będą klasyczne kolory – czarny, biały, czy granat. W tym momencie niezmiernie popularnym strojem jest czarna sukienka oversize, do której wystarczy dostosować optymalne buty. Jeśli nie cenisz zwyczajnych opcji i chcesz by Twa konfekcja wydobyła szczyptę wyobraźni – wyśmienitą opcją jest sukienka oversize z falbanami. W temacie sukni istotną rolę odgrywają akcesoria. Torebka, pasek, czy wisior – uzupełnią Twój strój i przysporzą nieziemskiego blasku.

Pamiętaj jednak, że szkoła rozpoczyna się u schyłku lata. Często wrzesień jest bogaty w słoneczne dni, a temperatura ciągle jest niezła, może być jednak tak, że zapachnie jesienią lub będzie lał deszcz. Warto mieć wówczas coś z długim rękawem np. longsleeve damski, czy wygodną marynarkę. Tak czy inaczej, dobrze jest sprawdzać obecne fasony kliknij, gdyż na rynku od czasu do czasu pojawia się nowa marka odzieżowa w Polsce, może się okazać, że jej stylizacje trafią w nasz gust.